Сторінка для батьків

Шановні батьки!Звертаю увагу всіх учасників дистанційного навчання в 1-Б класі. Ми з вами продовжуємо працювати в доступному та зручному для всіх нас режимі, а саме за допомогою Viber. Додатково ви можете розглядати онлайн уроки на цьому блозі, розділ "Уроки онлайн"
Шановні батьки!
Запрошуємо Вас на Новорічну ялинку, яка відбудеться 29 грудня, початок о 11.00. З собою мати: позитивні думки та гарний настрій!

Шановні батьки!

Запрошуємо Вас на Свято Першого дзвоника, яке відбудеться 1 вересня, початок о 8.00. З собою мати: позитивні думки та щирі посмішки!

Шановні батьки!
Запрошуємо Вас на Свято Останнього дзвоника, яке відбудеться 26 травня, початок о 8.00. З собою мати: позитивні думки та гарний настрій!
Шановні мами та бабусі! 

Учні 2-б класу запрошують вас на святковий концерт, присвячений Святу весни - 8 Березня. Концертна програма відбудеться 3 березня о 12.10, в класній кімнаті 2-б класу. 
З повагою кл. керівник та учні 2-б класу.Подяка

Від адміністрації школи та від класного керівника Демидьонок О.В., виноситься подяка батькам та учням, які брали активну участь у підготовці до шкільного заходу "Вечір зустрічі випускників", який відбувся 4 лютого 2017 року.  


Від адміністрації школи та від вчителів початкових класів Демидьонок О.В. та Савченко Н.О. виноситься подяка батькам та учням, які брали активну участь у підготовці та проведенні новорічного свята, яке відбулося 29 грудня.     Фото заходу


Безпека життєдіяльності Профілактика поширених захворювань


                 Поради для батьків гіперактивних дітей


 •  Усі зусилля батьків мають бути спрямовані на зміцнення здоров’я дитини та правильне поводження з нею.
 •  У взаєминах із дитиною підтримуйте її щоразу, коли вона цього заслуговує, помічайте її успіхи. Уникайте повторення слів «не треба», «не можна». Розмовляйте спокійно, стримано, м’яко. Давайте дитині тільки одне завдання на певний проміжок часу, щоб вона могла його завершити. Для підкріплення усних інструкцій використовуйте зорову стимуляцію.
 •  Заохочуйте дитину до видів діяльності, що потребують концентрації уваги.
 •  Дотримуйтеся чіткого розпорядку дня.
 •  Уникайте скупчення людей.
 •  Під час ігор обмежуйте дитину лише одним партнером. Уникайте неспокійних, галасливих друзів. Оберігайте дитину від утоми, оскільки це призводить до зниження самоконтролю й зростання гіперактивності.
 •  Давайте дитині можливість витрачати надмірну енергію. Корисно: щоденна фізична активність на свіжому повітрі, тривалі прогулянки, біг, спортивні заняття.
 •  Спілкуйтеся з іншими батьками, які мають таку саму проблему.
 •  Зробіть усе можливе для підвищення самооцінки дитини, адже через дефіцит уваги вона може неправильно розуміти вказівки та іншу інформацію, тому всі безупинно їй роблять зауваження. Через це в неї занижена самооцінка. Шукайте, за що можна похвалити. Відразу хваліть і винагороджуйте за хорошу поведінку. Будьте послідовними в питаннях дисципліни.
 •  Підтримуйте дитину в усьому, у чому вона сильна, особливо в спорті й позашкільних заняттях. Не припускайте, щоб уроки займали весь вільний час дитини. Гратися й рухатися для неї не менш важливо.
 •  Коли дитина виконує домашнє завдання, поруч не повинно бути іграшок, щоб вони не відволікали уваги.
 •  Пам’ятайте, що гіперактивність властива дітям із синдромом дефіциту уваги та низьким рівнем саморегуляції. Процеси збудження та гальмування «зірвані», послаблені.
 •  Необхідні заохочення до потрібних дій, постійна похвала за бажану поведінку. Дуже часто і батьки, і вчителі забувають чи не хочуть хвалити дитину, а використовують лише один спосіб педагогічної корекції, що на їх думку є найефективнішим, — покарання. До словесного покарання слід вдаватися дуже обережно й ніколи не використовувати фізичне.
 •  Для гіперактивної дитини дуже важливим фактором оздоровлення є сон та повноцінне харчування. Сон для дітей до 12 років повинен становити 12-14 годин на добу. Денний відпочинок — обов’язковий. Якщо дитина не може заснути вдень, то бажано, щоб вона хоча б полежала в затемненій кімнаті. Це теж відпочинок для нервової системи. У дитини можуть бути проблеми через постійне недосипання, втому.
 •  Якщо дитина виявляє неадекватну реакцію на підняту руку (боїться, що її вдарять), це красномовно свідчить про те, що батьки поводяться з нею жорстоко. Енурез, проблеми зі сном, страх перед темною кімнатою найчастіше є наслідками неправильного поводження дорослих із гіперактивною дитиною. Дитина не винна в гіперактивності. Тому завдання батьків та педагогів допомогти їй, не принижуючи її гідності, не травмуючи психологічно.
 •  Погляди батьків на проблему гіперактивності дуже різні: деякі борються правильно, зміцнюючи нервову систему дитини, а інші вважають, що з роками все пройде само собою. Щось 30-35 років по тому стане краще, але втрачено буде основне — навчання в школі не дасть потрібних результатів, а занижена самооцінка, асоціальність накладуть страшні відбитки на психіку такої людини.
 •  Уже спостерігається міграція гіперактивних учнів зі школи в школу. Зміна оточення надає нервовій системі додаткового навантаження. Треба боротися з проблемою, а не тікати від неї. Стан здоров’я та поведінка дитини не покращаться від зміни оточення. А рішення батьків перевести дитину в іншу школу говорить про те, що вони вважають, ніби саме школа винна в усьому. Треба бути реалістами і розуміти, що все далеко не так. Адже батьки спостерігають за особливостями поведінки своєї дитини змалечку і знають, що і як було, і як є...
 •  Дитина повинна якомога менше дивитися телевізор. Відомо, що телевізор негативно впливає на нервову систему дітей. День без телевізора— і дитина більш врівноважена, спокійна.
 •  Учіть дитину аналізувати, що для неї є небезпечним, які можуть бути наслідки. Не намагайтеся керувати дитиною за допомогою крику та сили.

                          


Немає коментарів:

Дописати коментар

1 квітня - Міжнародний день сміху!

  Достовірно не відомо, як і в якій країні з'явився  День сміху . Але сьогодні це вже не так важливо, оскільки 1 квітня вважається заг...