Креатив у навчанні

Виготовлення фоторамки

     Урок розвитку звязного мовлення... На такому уроці може бути не лише розвиток мовлення учнів, а й розвиток творчих здібностей.
Сучасним методом навчання є інтегрування навчальних предметів. На одному з уроків української мови учні вчилися складати інструкцію щодо виготовлення фоторамки. Такий урок я вирішила поєднати з уроком трудового навчання. Склавши інструцію, ми взялися за практичне завдання.
Цікаво зробити рамку для фотографії своїми руками. Для роботи нам знадобиться щільний картон, ножиці, лінійка, олівець, клей, фарба і пензлик, мотузка.
     Почнемо з передньої частини рамки. За допомогою лінійки та олівця накреслимо прямокутник розміром трохи меншим за фотографію домашнього улюбленця. Потім акуратно виріжемо цей прямокутник ножицями. Майбутню рамочку прикрасимо орнаментом з кісточок. Передня частина готова.
     Для виготовлення задньої частини рамочки візьмемо картон іншого кольору, але точно такого розміру, як і передня частина рамки. Приклеїмо задню частину до передньої, залишивши верх і частину рамки з обох боків не приклеєними.
        Обережно вкладемо фотографію у рамку. Лишилося приклеїти мотузку. І наша рамка готова.  

Немає коментарів:

Дописати коментар