Наші досягнення


Участь в інтернет- олімпіадах "На Урок" 2021-2022 н.р.

Олімпіади «На Урок» допоможуть учням покращити знання та підготують до подальшого 
вивчення обраних дисциплін. Фото переможців та учасників


Інтернет-олімпіад «На Урок»

Головна мета інтернет-олімпіад «На Урок» - створення оптимальних мотиваційних умов для вивчення відповідної предметної дисципліни усіма учнями з будь-яким рівнем знань. Завдання адаптовані до шкільної програми, але інтернет-олімпіада «На Урок» має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – кожен без винятку учень зможе проявити себе.

Учні 3-Б класу проявили свої знанняв різних розділах інтернет-олімпіади і за що отримали позитивні емоції, а також дипломи та сертифікати. Дякую учасникам 3-Б  в олімпіадах: Барановському В., Волошенюку Д., Зайцю І., Лось А., Осипенко О., Палько А., Подольській А. та Старіченко Х.  


Таланти твої, Україно!


Все у житті починається з малого. З маленького зернятка виростає колосок, а з колоска – велика і пухка хлібина, ну а з маленьких діток виростають талановиті, творчі особистості. Класи нашої школи – це маленькі сім’ї, в яких і радощі, й невдачі – навпіл. Це колективи – шукачі, які прагнуть нового, креативного. Цьому сприяють уроки й свята, олімпіади й конкурси, вечори й екскурсії, спортивні змагання та мандрівки.
     1 грудня 2017 р.  у актовій залі школи відбувся етап гри подорожі молодших школярів під назвою «Таланти твої, Україно». Участь у конкурсі вяли участь учні 2-4-х класів, а оцінювало їх досвідчене журі – вчителі музичної школи ім. Марії Сокіл – Собко О.Д., Качур М.В., Пінчук С.М. та заступник директора школи з навчально-виховної роботи Штанько О.В. .
     Класи представляли номери художньої самодіяльності в жанрах вокалу та хореографії. Всі без винятку цікаво, творчо та креативно презентували свої таланти та здібності. Номери були яскравими, емоційними та артистичними.
3-Б клас виступив з 3 номерами: пісня "Голубими небесами", і два сучасних таночка.
     Членами журі були підведені підсумки і визначені результати: 2 клас набравши загальну суму балів 62 і посів ІІІ місце, учні 3-А та 3-Б класу набравши загальну суму балів 71 і розділили між собою ІІ місце, учні 4 класу набравши суму балів  74, посіли І місце.
Дякуємо учасникам конкурсу:
Старіченко Х., Палько А., Сиротенко С., Дорощенко М., Барановському В., Волошенюку Д., Подольській А., Осипенко О.

       
"Веселі старти"

  До Дня Захисника України, згідно плану спортивно-масової роботи та плану роботи школи, радою фізкультурного клубу «Гарт» та вчителями фізичної культури ( Сапко С.В., Квашина М.А.) було підготовлено і проведено змагання для молодших школярів у вигляді «Веселих стартів».
      9 жовтня 2017 року було проведено змагання між учнями 3-4  класів. У замаганнях прийняли участь наша команда у складі: Старіченко Х.(капітан), Лось А., Барановський В., Волошенюк Д., Палько А., Голубенко В., Доля Б., Сиротенко С., Богиня Е., Подольська А. Команда мала назву "ЄВРОДІТИ".
НАШ ДИВІЗ
Вмієм грати у фотбол! 
Вміємо кричати: ГОЛ! 
Вмієм гарно порадіти 
Ми команда ЄВРОДІТИ
Команда посіла почесне III місце. Фото


Результати конкурсу "Колосок весняний"

 2 жовтня  на загальношкільній лінійці було оголошено результати участі учнів школи у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі  «Колосок- весняний-2017». 16 учнів 3-х класів змагалися в трьох номінаціях: «Повітря; Атмосфера і людина», «Моя велика Україна; Географія у числах» та «Малеча Сонячної системи; Малі тіла Сонячної системи». За результатами конкурсу учасники отримали: «Золотий колосок» - 4 учні (Алєксєєнко Амалія, Бут Аліна, Палько Антон, Старіченко Христина), по 2 «Срібних колоска» - 3 учні (Волошенюк Даніл, Жигало Денис, Шарай Олена), по 1 «Срібному колоску» - 5 учні (Барановський Володимир, Заєць Іван, Клименко Денис, Кривуля Олександра, Чернета Єлизавета), 4 учням (Богині Евеліні, Донець Єлизаветі, Осипенко Олександрі, Смороді Ірині) вручено сертифікати учасників конкурсу.

Гра-квест "Країна пригод"


  Гра-квест є інноваційною формою роботи з учнями. Це цікавий і водночас ефективний  спосіб засвоєння школярами необхідних знань, умінь та навичок.
     22 вересня 2017 року гра-квест пройшла  в нашій школі під назвою «Країна пригод».  Учні 2-4 класів змагались виконуючи завдання на зупинках під назвами: «Математична», «Історична», «Пошукова», «Загадкова». Від кожного класу будо представлено команду у складі 6 учнів. Решта класу за час проходження етапів гри командою, мала намалювати плакат на тему «Світлофор мій друг».
     За результатами гри І місце посіла команда 3-Б класу у складі: Заєць Іван, Палько Антон, Осипенко Олександра, Барановський Володимир, Старіченко Христина, Подольська Анастасія.
     Дякую всім за участь у грі-квесті під навою «Країна пригод»! 
      Привітаємо переможців!!!
     Фоторепортаж ви можете переглянути у фотоальбомі.


Підводимо підсумки за 2016-2017 н.р.

Завершився напружений і в той же час цікавий період 2016-2017 навчального року для учнів 2-Б класу.  Протягом останнього тижня школярі змогли відвідати екскурсії, практичні заняття, які поглибили їх знання з різних навчальних предметів, розширили уяву про оточуючий світ, сприяли формуванню життєво необхідних компетенцій.
     31 травня 2017 року закінчився навчальний рік для учнів початкової школи. За результатами навчальної діяльності  високий рівень навчальних досягнень  усіх навчальних предметів, які підлягають оцінюванню за 12-бальною шкалою ( освітня галузь: «Мова і література (мовний і літературний компоненти)», «Математика», «Природознавство»)  мають: Барановський Володимир, Палько Антон, Старіченко Христина. 
Вітаємо відмінників!!!


Лауреат обласного фестивалю

 В нашому класі є учні, які мають гарні успіхи в навчанні, є які мають акторські таланти, є у яких творчі здібності... Але в Барановського Володимира поєдналися всі ці риси. Він став лауреатом першого етапу обласного фестивалю-огляду "Таланти твої, Запорізький краю!".
Вітаємо лауреата!Конкурс "Кенгуру" 2016-2017 н.р.

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» проводиться з метою наукової популяризації та поширення математичних знань серед учнів, аналізу та запровадження сучасних інноваційних освітніх технологій навчання в Україні. Основними завданнями конкурсу є: популяризація математичних знань та ідей, підтримка та розвиток інтелектуальних здібностей учнів; стимулювання мотивації учнів до вивчення предметів природничо-математичного циклу; активізація творчої діяльності вчителів.
     У конкурсі прийняли участь 24 учні школи, з них 5 учні 2-Б класу. За результатами конкурсу добрий результат отримали Осипенко О., Барановський В., Палько А.. Сертифікат учасника  отримали Старіченко Х., Заєць І.
  Вітаємо переможців! (ФОТО)

Коментарі