вівторок, 11 квітня 2017 р.

День здоров'я

7 КВІТНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення. Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кажен день стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.
Міжнародний святковий день, спрямований на залучення широкої громадської уваги до цих проблем і питань - Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. Це свято увійшло в традицію і в нашому навчальному закладі.
Так 7 квітня, до 2-Б класу було запрошено медичного працівника, маму учня класу - Кондрашову Юлію Олександрівну. Вона провела бесіду з учнями на тему: "Гігієна школяра - запорука здоров'я".  На виховному занятті також було багато цікавих, повчальних занять, такі як: кросворд, прислів'я від Мойдодира, "Хто швидше". Фото-звіт заняття.

Немає коментарів:

Дописати коментар